| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης |
| Εφαρμογή | Κρεβάτι παιδικών σταθμών |
| Ακρίβεια | ±0.02mm |
|---|---|
| Clamping Force | 250KN |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Heating Zone | 4 |
| Τύπος μηχανών | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Κατάλληλο προϊόν | 10-30L HDPE/PP ο Stackable Jerry μπορεί |
| Die head type | Accumulator type die head |
| Die head volume | 3.5L |
| Control System | Wisetech PLC for extrusion blow molding machine |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Αναλογία L/D βίδας | 30:1 |
| Μέγιστο μέγεθος καλούπιας | 1700 mm*1800 mm |
| Υδραυλικός κινητήρας κίνησης (κυρίως) | 42KW |
| Επικεφαλής όγκος κύβων | 50L |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 5L |
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 65 l/min |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Υλικό | PE PP κ.λπ. |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE, PP, HDPE |
| Όνομα | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Δύναμη στερέωσης | 780 Kn |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |