| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 30 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Λέξεις κλειδί | μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Πίεση αέρα (MPA) | 0,8 MPA |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE, PVC, PP, HDPE, PC, PE/PP, HDPE/PP |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Υλικό | PE PP κ.λπ. |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, εργαλείο, αντλία |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Εφαρμογή | ΜΠΟΥΚΑΛΙ |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Όνομα | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Δύναμη στερέωσης | 780 Kn |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 Λ |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
|---|---|
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Διάμετρος βίδας | 100 χλστ |
| Ονομα | πλαστική μηχανή κατασκευής αλτήρων |
| Αριθμός σταθμών | Μονόκλινο |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Όνομα | πλαστικός αλτήρας που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Υλικό | HDPE, LDEP, PP |
| Τύπος μηχανών | Πλαστικό μπουκάλι υψηλής ταχύτητας που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |