| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |
| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |
| Κατάλληλο υλικό | PE.PP,PVC,PS,PETG,SO Και |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος | 200ml/500ml |
| Δυναμικό παραγωγής | 2000 ~ 2500pcs/h |
| Μέγεθος | 4.09x3.68x2.57 ((M) |
| Βάρος | 8.2t |
| Κατάλληλο υλικό | PE.PP,PVC,PS,PETG,SO Και |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος | 200ml/500ml |
| Δυναμικό παραγωγής | 2000 ~ 2500pcs/h |
| Μέγεθος | 4.09x3.68x2.57 ((M) |
| Βάρος | 8.2t |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
| sutiable | μπουκάλι 20L 25L |
| Δύναμη στερέωσης | 270 Kn |
| Ζώνη θέρμανσης | 4 θερμάστρα αργιλίου |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
|---|---|
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
|---|---|
| Πίεση νερού | 0.4-0.6mpa |
| Ανώτατος όγκος | 5L |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80II |
| Μέσο ψύξης | νερό |
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλούδισμα | Διαθέσιμος |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Μέγιστη ένταση | 5L |
| Ροή νερού | 100L/min |
| Max.Product όγκος | 5L |
|---|---|
| Μετατροπέας πλαστικοποίησης | innovance |
| Δύναμη σύσφιξης | 110kN |
| Σύστημα ελέγχου Parison | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Προδιαγραφή | ABLD100 |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |