| Δύναμη σύσφιξης | 600 Kn |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντος | 100-120 L |
| Διάμετρος βίδας | 100 χλστ |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός Σταθμού | Μονόκλινο |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
|---|---|
| Υλικό | HDPE PP PC |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Χημικό εμπορευματοκιβώτιο |
| Σύστημα ελέγχου Parison | M00G 200 βαθμοί |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου μικροεπιλογήματος | WISETECH |
| Ρυθμιστής θερμοκρασίας | WISETECH |
| Βοηθητικό ρελέ | OMRON |
| Επικοινωνία | Σνάιντερ |
| Σύστημα ελέγχου Parison | M00G 200 βαθμοί |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου μικροεπιλογήματος | WISETECH |
| Ρυθμιστής θερμοκρασίας | WISETECH |
| Βοηθητικό ρελέ | OMRON |
| Επικοινωνία | Σνάιντερ |
| Σύστημα ελέγχου Parison | M00G 200 βαθμοί |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου μικροεπιλογήματος | WISETECH |
| Ρυθμιστής θερμοκρασίας | WISETECH |
| Βοηθητικό ρελέ | OMRON |
| Επικοινωνία | Σνάιντερ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Αριθμός Μοντέλου. | ABLB75II |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |