| Πίεση αέρα (MPA) | 0.8MPa |
|---|---|
| Παραγωγή (kg/h) | 50 KG/H |
| Δύναμη μηχανών εξωθητών (KW) | 11 KW |
| Αέρας Comsumption (μ ³ /min) | 0,5 Μ ³ /Min |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Διάμετρος βίδας | 100 χλστ |
| Ονομα | πλαστική μηχανή κατασκευής αλτήρων |
| Αριθμός σταθμών | Μονόκλινο |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, δοχείο πίεσης, εργαλείο, αντλία |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, PC, ABS, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Παραγωγή (kg/h) | 35 kg/h |
| Αέρας Comsumption (μ ³ /min) | 2 μ ³ /min |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Όνομα | πλαστικός αλτήρας που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Υλικό | HDPE, LDEP, PP |
| Τύπος μηχανών | Πλαστικό μπουκάλι υψηλής ταχύτητας που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 L |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | Μονόκλινο |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |