| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Τύπος προϊόντος | Σχηματοποίηση χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Αναλογία L/D βίδας | 30:1 |
| Υδραυλικός κινητήρας κίνησης (κυρίως) | 42KW |
| Συνολική ισχύς μηχανής | 360kW |
| Κατανάλωση | 20-25 τεμάχια/ώρα |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 20 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Δύναμη στερέωσης | 600 Kn |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80-30L |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5Kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Ισχύς κινητήρα αντλίας λαδιού | 5.5kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5,7 KW |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB90 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80-30L |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5Kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Δύναμη στερέωσης | 780 Kn |
| Τάση | 380V/3Ph/50Hz |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάσταση (L*W*H) | σαν διαταγή |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, εμπορευματοκιβώτιο |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |