| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλας | με Auto-Deflashing |
| Φόρμα | Μία κοιλότητα ή δύο κοιλότητες |
| Κατάλληλο | Μπουκάλι 0~5L |
| Κατασκευασμένο στη | Κίνα |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλας | με Auto-Deflashing |
| Φόρμα | Μία κοιλότητα ή δύο κοιλότητες |
| Κατάλληλο | Μπουκάλι 0~5L |
| Κατασκευασμένο στη | Κίνα |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | ΜΕ την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
| Sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Γίνοντας μέσα | Κίνα |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλας | με Auto-Deflashing |
| Φόρμα | Μία κοιλότητα ή δύο κοιλότητες |
| Κατάλληλο | Μπουκάλι 0~5L |
| Κατασκευασμένο στη | Κίνα |
| Max.Product όγκος | 5L |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/380V/400V/415V/440V 50/60HZ |
| Δύναμη σύσφιξης | 110kN |
| Ζώνη θέρμανσης | 3 |
| Δύναμη θέρμανσης | 13.8kw |
| Max.Product όγκος | 5L |
|---|---|
| Μετατροπέας πλαστικοποίησης | innovance |
| Δύναμη σύσφιξης | 110kN |
| Σύστημα ελέγχου Parison | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βίδας | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 120 λίτρα |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 360 PC/H |
| διάμετρος βιδών | 100 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 28 L/D |
| Δύναμη Drive βιδών | 55 KW |
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλούδισμα | Διαθέσιμος |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Μέγιστη ένταση | 5L |
| Ροή νερού | 100L/min |