| Αναλογία βιδών L/D | 28 L/D |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Προδιαγραφή | ABLD100 |
| Δύναμη στερέωσης | 780 Kn |
|---|---|
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Δύναμη στερέωσης | 600 Kn |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
|---|---|
| Υλικό | HDPE PP PC |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Χημικό εμπορευματοκιβώτιο |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων | Ρουλεμάν, μηχανή, αντλία, εργαλείο, PLC, δοχείο πίεσης, μηχανή, κιβώτιο ταχυτήτων |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Δύναμη σύσφιξης | 600 Kn |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντος | 100-120 L |
| Διάμετρος βίδας | 100 χλστ |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός Σταθμού | Μονόκλινο |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80-30L |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5Kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80-30L |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5KW |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |