| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Διάμετρος βίδας | 100 χλστ |
| Ονομα | πλαστική μηχανή κατασκευής αλτήρων |
| Αριθμός σταθμών | Μονόκλινο |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Προδιαγραφή | ABLD100 |
|---|---|
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 Λ |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Δύναμη στερέωσης | 800 KN |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 20 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | μονόκλινο |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 L |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Αριθμός Μοντέλου. | ABLB75II |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξόδου | 180pcs/h |
| Διάμετρος βίδας | 75 χιλιοστά |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |