| Σχήμα αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| Δυναμικό παραγωγής | 180PCS/h |
| Διάμετρος βίδες | 75 χιλιοστά |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22KW |
| Έξοδος HDPE | 100kg/h |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, ιατρικός, καλλυντικό, φυτοφάρμακα |
|---|---|
| Τύπος | Πλήρης-αυτοκίνητο, σχηματοποίηση χτυπήματος εγχύσεων |
| Όνομα | Αυτόματη φυσώντας μηχανή, καυτή μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εγχύσεων μπουκαλιών πώλησης αυτόματ |
| Όνομα προϊόντων | Πολυστρωματική προς τα κάτω πλαστική μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εγχύσεων μπουκαλιών |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, PE, PC, CP, PVC |
| Προϊόντα παραγωγής | Πλαστικά καλλυντικά, καθημερινά μπουκάλια αναγκών. |
|---|---|
| Εργατικό δυναμικό που απαιτείται | 1 χειριστής |
| Υπηρεσία μηχανικών | Οι μηχανικοί μπορούν να πάνε στο εργοστάσιο του πελάτη για την κατάρτιση εγκαταστάσεων |
| Αγγλικό εγχειρίδιο | Παρέχετε τις οδηγίες στα αγγλικά (ή άλλη γλώσσα εάν είναι απαραίτητο) |
| Λειτουργούσα γλώσσα διεπαφών | Κινεζικές, αγγλικές και άλλες γλώσσες εάν είναι απαραίτητο |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Τετάρτη | 380V/3Ph/50Hz |
| Παραγωγή (kg/h) | 100 Kg/H |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Τάση | 440V/415V/380V/220V |
| Ροή του νερού | 100L/Min |
| Πακέτο μεταφοράς | συσκευασία με ταινία |
|---|---|
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7KW |
| Προδιαγραφές | ABLB65I |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τάση | 380V/50Hz/3phase ως συνήθως |
| Πλαστικός τύπος | PP/PE, PET, PVC, PP, PE |
| Πακέτο μεταφοράς | συσκευασία με ταινία |
|---|---|
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7KW |
| Προδιαγραφές | ABLB65I |
| Υπόθεση | Νέο |