| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 460 χλστ |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 460 χλστ |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 527 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, PC, ABS, PET, PVC, PPR, HDPE, PE, LDPE, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 570mm |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 570mm |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 295 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 520mm |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 520mm |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 270 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 680 χλστ |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 680 χλστ |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 580 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 520mm |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 520mm |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 270 |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης |
| Εφαρμογή | Κρεβάτι παιδικών σταθμών |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Εφαρμογές | 5ml στα μικρά πλαστικά μπουκάλια 1L |
|---|---|
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εγχύσεων |
| Τμήματα πυρήνων | Κιβώτιο ταχυτήτων, δοχείο πίεσης, αντλία, εργαλείο, ρουλεμάν, μηχανή, μηχανή, PLC… |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Εργατικό δυναμικό που απαιτείται | 1~2 χειριστής |
| Διάμετρος βιδών | 40mm |
|---|---|
| ταχύτητα βιδών | 0-190RPM |
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Πίεση εγχύσεων | 174Mpa |
| Μέγιστη υδραυλική πίεση | 140Kg/cm |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | Παρέχουμε πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως πώμα και πλήρωση |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Αυτόματος | Πλήρης αυτόματος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Injection Blow Moulding, Injection Blow Mold |