| Εφαρμογές | Τέμνοντες λαιμοί των μπουκαλιών, βάζα |
|---|---|
| Machine Name | Auto Bottle Neck Cutting Machine |
| Machine Specification | 800*420*850 mm |
| Συσκευασία μεταφορών | Ταινία και ξύλινες περιπτώσεις |
| Πιστοποίηση | SGS,CE |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
|---|---|
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο κεφάλι |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Προδιαγραφή | ABLD100 |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο κεφάλι |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET, PC, PE/PP |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
|---|---|
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5 Λ |
|---|---|
| Δύναμη στερέωσης | 70 Kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Πνευματικός | Festo από τη Γερμανία ή SMC από την Ιαπωνία |
| Επαφέας | Σνάιντερ από Franch |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| sutiable | 0~5L μπουκάλι |
|---|---|
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |