| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80II |
|---|---|
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | διαθέσιμος |
| Γίνοντας μέσα | Κίνα |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Μη Διαθέσιμο |
| Βασικά εξαρτήματα | Δρομέας |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Διάμετρος βίδας | 100 χλστ |
| Ονομα | πλαστική μηχανή κατασκευής αλτήρων |
| Αριθμός σταθμών | Μονόκλινο |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, εργαλείο, αντλία |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Εφαρμογή | ΜΠΟΥΚΑΛΙ |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
|---|---|
| Πίεση νερού | 0.4-0.6mpa |
| Ανώτατος όγκος | 5L |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80II |
| Μέσο ψύξης | νερό |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, δοχείο πίεσης, εργαλείο, αντλία |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, PC, ABS, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Παραγωγή (kg/h) | 35 kg/h |
| Αέρας Comsumption (μ ³ /min) | 2 μ ³ /min |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, εργαλείο |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Μάρκα | DAWSON |