| Δείγματα παρεχόμενα | Παρέχετε το δείγμα μπουκαλιών μετά από τη δοκιμή φορμών για την επιβεβαίωση |
|---|---|
| Εργατικό δυναμικό που απαιτείται | Παρέχουμε την πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως η κάλυψη και η πλήρωση |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Αυτόματος | Πλήρης αυτόματος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εγχύσεων, φόρμα χτυπήματος εγχύσεων |
| Προϊόν | Οικιακό προϊόν, φυσώντας φόρμα |
|---|---|
| Ζωή φορμών | 250000-300000shots |
| Υλικό φορμών | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Όνομα προϊόντων | Ι πλαστική φόρμα χτυπήματος λίτρου, πλαστική φόρμα εγχύσεων μπουκαλιών φορμών μπουκαλιών προσχηματισ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία σε ξύλινες περιπτώσεις |
| Max.product όγκος | 8 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 800 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη κίνησης αντλιών πετρελαίου | 7,5 KW |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| Παραγωγή HDPE | 100kg/h |
| Τάση | Πελάτης που διευκρινίζεται |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB90 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5Kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |