| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης |
| Εφαρμογή | Κρεβάτι παιδικών σταθμών |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 30 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Ακρίβεια | ±0.02mm |
|---|---|
| Clamping Force | 250KN |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Heating Zone | 4 |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 20 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης |
| Εφαρμογή | μπουκάλι |
| Κλειδιά | Αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρήση | 200 ml ~ 2000 ml Φιαλάκι |
| Χρήση | Κατασκευή πλαστικών μπουκαλιών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κατασκευής μπουκαλιών με ευρύ λαιμό |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Κλειδιά | Αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρήση | 200 ml ~ 2000 ml Φιαλάκι |
| Χρήση | Κατασκευή πλαστικών μπουκαλιών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κατασκευής μπουκαλιών με ευρύ λαιμό |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |