| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
| Διάσταση μηχανών | 6.8×3.3×5 |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ικανότητα δεξαμενών πετρελαίου | 850L |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65 |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 65mm |
| όρος | νέος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65 |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 65mm |
| όρος | νέος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Λογισμικό σχεδίου | Autocad |
|---|---|
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Όρος | Νέος |
| Συγκέντρωση | Μέρος λαιμών και κατώτατο μέρος μετακινούμενα |
| Σύστημα ψύξης | χωριστό σύστημα ψύξης |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120L |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75KW |
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Προδιαγραφή | ABLD100 |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βίδας | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βίδας | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Σύστημα ελέγχου Parison | M00G 200 βαθμοί |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου μικροεπιλογήματος | WISETECH |
| Ρυθμιστής θερμοκρασίας | WISETECH |
| Βοηθητικό ρελέ | OMRON |
| Επικοινωνία | Σνάιντερ |