| Διάμετρος βίδας | 70 χλστ |
|---|---|
| γκάμα προϊόντων | 0~5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68KN |
| Μέγεθος προτύπου | 380*450 χλστ |
| Σταθμός | Διπλός Σταθμός |
|---|---|
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Υδραυλικό σύστημα | 68kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Παραγωγή HDPE | 100kg/h |
| Τάση | Πελάτης που διευκρινίζεται |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| Παραγωγή HDPE | 100kg/h |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Max.product όγκος | 8 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 800 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη κίνησης αντλιών πετρελαίου | 7,5 KW |