| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
|---|---|
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Ικανότητα παραγωγής | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6×3×2.4 (Μ) |
| Βάρος | 8.2T |
| Βίδα | 90mm |
| Ανώτατο στόμα κύβων | 180mm |
| Χρώμα εμφάνισης μηχανών | εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Δείγματα παρεχόμενα | Παρέχετε το δείγμα μπουκαλιών μετά από τη δοκιμή φορμών για την επιβεβαίωση |
| Εργατικό δυναμικό που απαιτείται | 1~2 χειριστής |
| Υπηρεσία μηχανικών | Οι μηχανικοί μπορούν να πάνε στο εργοστάσιο του πελάτη για την κατάρτιση εγκαταστάσεων |
| Πλήρης γραμμή παραγωγής | Παρέχουμε την πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως η κάλυψη και η πλήρωση |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων | Ρουλεμάν, μηχανή, αντλία, εργαλείο, PLC, δοχείο πίεσης, μηχανή, κιβώτιο ταχυτήτων |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | ΜΕ την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
| Sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Γίνοντας μέσα | Κίνα |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET |
|---|---|
| Neck Diameter(mm) | 38 mm |
| Bottle Volume(ml) | 2000 ml |
| Application | Plastic Bottle, PET Bottles |
| Μάρκα | Dawson |
| Χρόνος παράδοσης | 45-60 ημέρες εργασίας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ISBM |
| Πιστοποίηση | CE |
| Αναλογία βιδών L/D | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Max.Hydraulic πίεση | 140kg/Cm |
| Κτύπημα βιδών | 190mm |
| Χωρητικότητα σφιγκτηρών | 600KN |
| Αποδόσεις | 600 BPH |
|---|---|
| Σκουπίδια | 1 κοιλότητα |
| Τετάρτη | Σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Διάσταση (η) | 1.6*0.6*1.5 |
| Βάρος | 500 κιλά |
| Παραγωγή | 600bph |
|---|---|
| Φόρμα | 1 κοιλότητα |
| τάση | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Διάσταση (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| βάρος | 500KG |