| Σταθμός | Διπλός Σταθμός |
|---|---|
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Υδραυλικό σύστημα | 68kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP |
| Προδιαγραφή | ABLD100 |
|---|---|
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Προδιαγραφή | ABLD100 |
| Δύναμη στερέωσης | 600 Kn |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 3,8Χ1,5Χ3,2Μ |
|---|---|
| Δύναμη σύσφιξης | 80KN |
| Αυτοματοποίηση | Πλήρως αυτόματο |
| Βάρος (kg) | 5000 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα ανταλλακτικά συσκευάζονται |
| Τμήματα πυρήνων | Μηχανή, PLC |
|---|---|
| Δύναμη στερέωσης | 80kn |
| Διάμετρος βιδών | 40mm |
| Δοκιμή μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα ανταλλακτικά συσκευάζονται |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD120 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 150 λίτρα |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών | 380 χιλ. |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | μονόκλινο |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 L |
| Δύναμη στερέωσης | 600 Kn |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Τάση | 440V/415V/380V/220V |
| Ροή του νερού | 100L/Min |