| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Παραγωγή HDPE | 100kg/h |
| Τάση | Πελάτης που διευκρινίζεται |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| Παραγωγή HDPE | 100kg/h |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Max.product όγκος | 8 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 800 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη κίνησης αντλιών πετρελαίου | 7,5 KW |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 8 λίτρα |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής | 200pcs/h |
| Όρος | Νέος |
| διάμετρος βιδών | 75mm |
| Λιμένας εξαγωγής | Σαγκάη |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 360 PC/H |
| διάμετρος βιδών | 100 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 28 L/D |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Σχήμα αριθ. | ABLB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Δύο σταθμοί, διπλή κεφαλή |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 2 λίτρα |
| Σύστημα στερέωσης | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |