| Μηχανή κίνησης | 45 KW |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Έλεγχος PLC | Η ιαπωνική Mitsubishi |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
| Διάσταση μηχανών | 6.8*3.3*5 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | IBM65D |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Μπουκάλι γάλακτος & γιαουρτιού |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 1L |
| Υλικό φορμών | S136, P20, 4Cr13 |
| Δύναμη στερέωσης του φυσήγματος | 40 τόνος |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
|---|---|
| Δύναμη θέρμανσης βιδών (KW) | 14,1 KW |
| Παραγωγή (kg/h) | 70 kg/h |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 5 Λ |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 65 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη Drive βιδών | 18,5 kw |
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 5-6 KW |
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
|---|---|
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | Διαθέσιμος |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Ανώτατος όγκος | 5L |
| Ροή του νερού | 100L/min |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5KW |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | ABLD100 |
|---|---|
| Μέγ. Όγκος προϊόντος | 150 λίτρα |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών | 380 χιλ. |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 1000 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 65 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 18,5 KW |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD120 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Τάση | 440V/415V/380V/220V |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εύκαμπτη κατασκευή |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, τρόφιμα & εργοστάσιο ποτών, αγροκτήματα, Φ |
| Κατανάλωση νερού | 150 λ/λ |
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPa |
| Τάση | 440V/415V/380V/220V |