| Διαμορφώστε το αριθ. | IBM35D |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Μπουκάλι γάλακτος & γιαουρτιού |
| Πνευματικός συνδετήρας βαλβίδων | Festo πρώην Γερμανία. |
| Ελέγχοντας σύστημα | Τεχνολογίες νόμων |
| Φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης, επαφέας, | Εμπορικό σήμα πρώην Γαλλία Scheider. |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματη αφαίρεση του χνουδιού |
|---|---|
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
| Δύναμη θέρμανσης βιδών (KW) | 6 KW |
|---|---|
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών (πλάτος) (χιλ.) | 290 χιλ. |
| Αέρας Comsumption (μ ³ /mi | 0,6 μ ³ /min |
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Σύστημα ελέγχου Parison | M00G 200 βαθμοί |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου μικροεπιλογήματος | WISETECH |
| Ρυθμιστής θερμοκρασίας | WISETECH |
| Βοηθητικό ρελέ | OMRON |
| Επικοινωνία | Σνάιντερ |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλας | με Auto-Deflashing |
| Φόρμα | Μία κοιλότητα ή δύο κοιλότητες |
| Κατάλληλο | Μπουκάλι 0~5L |
| Κατασκευασμένο στη | Κίνα |
| Σύστημα ελέγχου Parison | M00G 200 βαθμοί |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου μικροεπιλογήματος | WISETECH |
| Ρυθμιστής θερμοκρασίας | WISETECH |
| Βοηθητικό ρελέ | OMRON |
| Επικοινωνία | Σνάιντερ |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Όρος | νέος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| αυτοματοποίηση | αυτόματος |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Εφαρμογή | Τύμπανο, πιάτο, επιπλέον σώμα, οδοφράγματα, ιατρικός πίνακας κρεβατιών |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Δύναμη στερέωσης | 600 Kn |