| Πακέτο μεταφοράς | συσκευασία με ταινία |
|---|---|
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7KW |
| Προδιαγραφές | ABLB65I |
| Υπόθεση | Νέο |
| Πλαστικό υλικό | PP, CP, PC, ABS |
|---|---|
| Προϊόν | Οικιακή συσκευή, φυσώντας φόρμα |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Φυσώντας φόρμα |
| Υλικό φορμών | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Οδηγώντας σύστημα | Σερβο μηχανή |
| Σύστημα θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τάση | 380V/50Hz/3phase ως συνήθως |
| Πλαστικός τύπος | PP/PE, PET, PVC, PP, PE |
| Υδραυλικός κινητήρας κίνησης (κυρίως) | 42KW |
|---|---|
| Αναλογία L/D βίδας | 30:1 |
| Μέγιστο μέγεθος καλούπιας | 1700 mm*1800 mm |
| Βάρος της μηχανής | 65 τ |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 1200 λίτρα |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, ABS, PET, PPR, HDPE, Πολυστυρένιο, PE, LDPE |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 554 χιλιοστά |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 55 χιλιοστά |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 200 |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
|---|---|
| sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 200PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| Παραγωγή HDPE | 100kg/h |
| Τάση | Πελάτης που διευκρινίζεται |