| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |
| ΟΡΟΣ | Νέος |
|---|---|
| αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, ένα έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης, σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων, μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος τεντωμάτων |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | Το μπουκάλι, δεξαμενή νερού, κάνιστρο, Jerry μπορεί, να παίξει |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 300L |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 360 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 100 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 28 L/D |
| Δύναμη Drive βιδών | 55 KW |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 300 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 180 λ/λ |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE, HDPE |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος | Ναι |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
|---|---|
| Τάση | 440V/415V/380V/220V |
| Δύναμη θέρμανσης βιδών (KW) | 18kW |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών (πλάτος) (χιλ.) | 900 χιλ. |
| Αέρας Comsumption (μ ³ /min) | 1.2 μ ³ /min |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, δοχείο πίεσης, αντλία |
|---|---|
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Ο Jerry μπορεί μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος |
| Αυτοματοποίηση | αυτόματος |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD120 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Τάση | 440V/415V/380V/220V |
| Υλικό προϊόντων | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όγκος | 100ML-300L |
| Κοιλότητα | Ενιαία πολλαπλάσια κοιλότητα κοιλοτήτων \ |
| Όνομα προϊόντων | καλύμματα, καπάκια, προσχηματισμοί, καλύψεις… |
| Δείγματα | Στείλετε σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |