| Αναλογία βιδών L/D | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Max.Hydraulic πίεση | 140kg/Cm |
| Κτύπημα βιδών | 190mm |
| Χωρητικότητα σφιγκτηρών | 600KN |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET |
|---|---|
| Διάμετρος λαιμών (χιλ.) | 38 χιλ. |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων | 1 έτος |
| Βάρος (κλ) | 3500 κιλά |
| Μάρκα | Dawson |
| Κοιλότητα φορμών | υψηλός - ποιοτικό ανοξείδωτο S136H |
|---|---|
| Εξέχουσες θέσεις | υψηλός - ποιοτικό ανοξείδωτο S136H |
| necking πιάτο | ΙΑΠΩΝΙΑ υλικό DC53 |
| Θερμική επεξεργασία | HRC62 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία σε ξύλινες περιπτώσεις |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| διάμετρος βιδών | 75MM |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, ιατρικός, καλλυντικό, φυτοφάρμακα |
|---|---|
| Τύπος | Πλήρης-αυτοκίνητο, σχηματοποίηση χτυπήματος εγχύσεων |
| Όνομα | Αυτόματη φυσώντας μηχανή, καυτή μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εγχύσεων μπουκαλιών πώλησης αυτόματ |
| Όνομα προϊόντων | Πολυστρωματική προς τα κάτω πλαστική μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εγχύσεων μπουκαλιών |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, PE, PC, CP, PVC |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Μέγιστη διάμετρος προϊόντος | 50150mm |
|---|---|
| ανώτατο ύψος προϊόντων | 50200mm |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 50-1000ml |
| Πίεση εγχύσεων | 25-280MPa |
| Σχήμα | Μηχανή μολύβδου με ένεση σε ένα βήμα |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | Παρέχουμε πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως πώμα και πλήρωση |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Επεξεργασμένα πλαστικά | PP, PE, PC, CP, COC |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τάση | 220V/380V |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εφαρμογή | μπουκάλι |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό, Διαδικτυακή υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, ένα έτος, 12 μήνες |
| Κλειδιά | Αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρήση | 200 ml ~ 2000 ml Φιαλάκι |
| Χρήση | Κατασκευή πλαστικών μπουκαλιών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κατασκευής μπουκαλιών με ευρύ λαιμό |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |