| Αναλογία βιδών L/D | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Max.Hydraulic πίεση | 140kg/Cm |
| Κτύπημα βιδών | 190mm |
| Χωρητικότητα σφιγκτηρών | 600KN |
| Αναλογία βιδών L/D | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Max.Hydraulic πίεση | 140kg/Cm |
| Κτύπημα βιδών | 190mm |
| Χωρητικότητα σφιγκτηρών | 600KN |
| Διάμετρος βίδες | 40 χιλιοστά |
|---|---|
| Αναλογία L/D βίδες | 20.5:1 |
| Ταχύτητα βιδώματος | 0-190RPM |
| Θεωρητική ικανότητα έγχυσης | 238cm3 |
| Πίεση ένεσης | 174Mpa |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, 380v, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάσταση (L*W*H) | 2000*1200*1800MM |
| Εφαρμογή | μπουκάλι |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Δείγματα παρεχόμενα | Παρέχετε το δείγμα μπουκαλιών μετά από τη δοκιμή φορμών για την επιβεβαίωση |
|---|---|
| Αυτόματος | ναι |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, PE, PC, CP |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Μέγιστη διάμετρος προϊόντος | 50150mm |
|---|---|
| ανώτατο ύψος προϊόντων | 50200mm |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 50-1000ml |
| Πίεση εγχύσεων | 25-280MPa |
| Σχήμα | Μηχανή μολύβδου με ένεση σε ένα βήμα |
| Προϊόντα παραγωγής | Πλαστικά καλλυντικά, καθημερινά μπουκάλια αναγκών. |
|---|---|
| Εργατικό δυναμικό που απαιτείται | 1 χειριστής |
| Υπηρεσία μηχανικών | Οι μηχανικοί μπορούν να πάνε στο εργοστάσιο του πελάτη για την κατάρτιση εγκαταστάσεων |
| Αγγλικό εγχειρίδιο | Παρέχετε τις οδηγίες στα αγγλικά (ή άλλη γλώσσα εάν είναι απαραίτητο) |
| Λειτουργούσα γλώσσα διεπαφών | Κινεζικές, αγγλικές και άλλες γλώσσες εάν είναι απαραίτητο |
| Μέγιστη διάμετρος προϊόντος | 50150mm |
|---|---|
| ανώτατο ύψος προϊόντων | 50200mm |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 50-1000ml |
| Πίεση εγχύσεων | 25-280MPa |
| Σχήμα | Μηχανή μολύβδου με ένεση σε ένα βήμα |