| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Υλικό προϊόντων | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όγκος | 100ML-300L |
| Κοιλότητα | Ενιαία πολλαπλάσια κοιλότητα κοιλοτήτων \ |
| Όνομα προϊόντων | καλύμματα, καπάκια, προσχηματισμοί, καλύψεις… |
| Δείγματα | Στείλετε σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Τροποποίηση μηχανής εμβολιασμού | Μηχανή για την κατασκευή κάλυψης μπουκαλιού με ένεση |
|---|---|
| Πίεση ένεσης | MPA 148 |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 180-470 mm |
| Τόνωση εκτοξευτή | 70KN |
| Αριθμός συστημάτων εκτίναξης | 5 κομμάτια |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET, Πλαστικό |
|---|---|
| Διάμετρος λαιμών (χιλ.) | 20 χιλ. |
| Η πραγματική ποσότητα εγχύσεων (CP) | 225g (CP)/8Oz |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι της PET, βάζα της PET |
| Αναλογία βιδών L/D | 20.5:1 |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης |
| Εφαρμογή | Κρεβάτι παιδικών σταθμών |
| Όνομα προϊόντων | Moldling μηχανή χτυπήματος της PET ημι αυτόματη |
|---|---|
| εμπορικό σήμα | Dawson |
| Πρότυπο | YC 2L-4 |
| Ελαφριά ποσότητα σωλήνων | 32PCS |
| Ισχύς σωλήνα φωτός | 1.25kw |
| Όνομα προϊόντων | Moldling μηχανή χτυπήματος της PET ημι αυτόματη |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Πρότυπο | YC 2L-4 |
| Ελαφριά ποσότητα σωλήνων | 32 ΤΕΜ |
| Ισχύς σωλήνα φωτός | 1.25kw |
| Όνομα προϊόντων | Moldling μηχανή χτυπήματος της PET ημι αυτόματη |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Πρότυπο | YC 2L-4 |
| Ελαφριά ποσότητα σωλήνων | 32pcs |
| Ελαφριά δύναμη σωλήνων | 1.25KW |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 120 λίτρα |
| Συσκευασία μεταφορών | Συσκευασία ταινιών |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Κώδικας HS | 8477301000 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
| Συσκευασία μεταφορών | Συσκευασία ταινιών |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Κώδικας HS | 8477301000 |