| Αναλογία βιδών L/D | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Max.Hydraulic πίεση | 140kg/Cm |
| Κτύπημα βιδών | 190mm |
| Χωρητικότητα σφιγκτηρών | 600KN |
| Αναλογία βιδών L/D | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Max.Hydraulic πίεση | 140kg/Cm |
| Κτύπημα βιδών | 190mm |
| Χωρητικότητα σφιγκτηρών | 600KN |
| Αναλογία βιδών L/D | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Max.Hydraulic πίεση | 140kg/Cm |
| Κτύπημα βιδών | 190mm |
| Χωρητικότητα σφιγκτηρών | 600KN |
| Δύναμη σύσφιξης | 600 Kn |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντος | 100-120 L |
| Διάμετρος βίδας | 100 χλστ |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός Σταθμού | Μονόκλινο |
| Κοίλος όγκος μερών | 10~30L |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Αέρας Comsumption (μ ³ /mi | 1 μ ³ /min |
| Πλήρης γραμμή παραγωγής | πλήρης γραμμή, όχι μόνο φόρμα αλλά όλα τα πλαστικά μηχανήματα που χρειάζεστε. |
|---|---|
| Υλικό φορμών | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Όνομα | Πλαστική φόρμα χτυπήματος μπουκαλιών για το μπουκάλι νερό |
| άλλες υπηρεσίες | 24ωρες σε απευθείας σύνδεση διαβουλεύσεις (γρήγορη απάντηση) |
| Δρομέας | Καυτός κρύος δρομέας δρομέων \ |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, 380v, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάσταση (L*W*H) | 2000*1200*1800MM |
| Εφαρμογή | μπουκάλι |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | Παρέχουμε πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως πώμα και πλήρωση |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Αυτόματος | Πλήρης αυτόματος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Injection Blow Moulding, Injection Blow Mold |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | Παρέχουμε πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως πώμα και πλήρωση |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Αυτόματος | Πλήρης αυτόματος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Injection Blow Moulding, Injection Blow Mold |
| Κλειδιά | Αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρήση | 200 ml ~ 2000 ml Φιαλάκι |
| Χρήση | Κατασκευή πλαστικών μπουκαλιών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κατασκευής μπουκαλιών με ευρύ λαιμό |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |