| Σέρβις μετά την εγγύηση | Online υποστήριξη |
|---|---|
| Τοποθεσία τοπικής υπηρεσίας | Κανένας |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ένα χρόνο |
| όνομα | ελεγκτής διαρροής |
| Λέξη-κλειδί | αυτόματο δοκιμαστή διαρροής |
| Χρόνος κύκλου | 21.6 s |
|---|---|
| Παραγωγή | 16000 κομμάτια την ημέρα. |
| Σχεδιασμός στρωμάτων | Σχεδιασμός διπλού στρώματος |
| Υλικό μούχλα | P20, 2316, S136H, Αλουμίνιο με βαμβάκι βηρυλίου. |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Τροποποίηση μηχανής εμβολιασμού | Μηχανή εμβολιασμού PET για την κατασκευή προμορφών |
|---|---|
| Πίεση ένεσης | 160 MPa |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 280-710 mm |
| Τόνωση εκτοξευτή | 3280KN |
| Αριθμός συστημάτων εκτίναξης | 13 τεμάχια |
| Τροποποίηση μηχανής εμβολιασμού | Μηχανή εμβολιασμού PET για την κατασκευή προμορφών |
|---|---|
| Πίεση ένεσης | 160 MPa |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 280-710 mm |
| Τόνωση εκτοξευτή | 3280KN |
| Αριθμός συστημάτων εκτίναξης | 13 τεμάχια |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET |
|---|---|
| Διάμετρος λαιμών | 38 ΚΚ |
| Όγκος μπουκαλιών (μιλ.) | 2000 μιλ. |
| Max.Bottle ύψος (χιλ.) | 330 χιλ. |
| Max.Bottle διάμετρος (χιλ.) | 100 χιλ. |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET, Πλαστικό |
|---|---|
| Διάμετρος λαιμών (χιλ.) | 20 χιλ. |
| Όγκος μπουκαλιών (μιλ.) | 800 μιλ. |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι της PET, βάζα της PET |
| Μάρκα | DAWSON |
| Μέγιστη διάμετρος προϊόντος | 50150mm |
|---|---|
| Πίεση εγχύσεων | 25-280MPa |
| Ταχύτητα εγχύσεων | 0-200mm/s |
| Δύναμη θέρμανσης | 7-15KW |
| Όγκος εγχύσεων | 2-100 cm3 |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Γύρισμα | 76 χιλ. |
|---|---|
| Μέγεθος βολής | 1766 cm³ |
| Πυροβοληθε'ν βάρος | 1590 γ |
| πίεση ένεσης | MPA 158 |
| Ποσοστό ένεσης | 398 g/s |
| Ικανότητα παραγωγής | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6×3×2.4 (Μ) |
| Βάρος | 8.2T |
| Βίδα | 90mm |
| Ανώτατο στόμα κύβων | 180mm |