| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος |
| Κατάλληλο μπουκάλι | Μπουκάλι ποτών |
| Λέξεις κλειδί | Η αυτόματη Pet που φυσά τη μηχανή |
| Τύπος | Αυτόματες botte-φυσώντας μηχανές |
| Τροποποίηση μηχανής εμβολιασμού | Μηχανή εμβολιασμού PET για την κατασκευή προμορφών |
|---|---|
| Πίεση ένεσης | 160 MPa |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 280-710 mm |
| Τόνωση εκτοξευτή | 3280KN |
| Αριθμός συστημάτων εκτίναξης | 13 τεμάχια |
| Δύναμη στερέωσης | 2300 KN |
|---|---|
| Βάρος εγχύσεων | 1006g (PET) |
| Διάστημα μεταξύ του φραγμού δεσμών | 520*520mm |
| Πάχος φορμών | 200~530mm |
| Κτύπημα πλακών στερέωσης | 475mm |
| ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΛΩΣΣΑΣ | Κινεζική και αγγλική επιτροπή λειτουργίας |
|---|---|
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, ελεύθερα ανταλλακτικά, installatio τομέων |
| Τάση | Πελάτη που απαιτείται σαν |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 200 g/s |
| Υλικό προϊόντων | Χάλυβας, αλουμίνιο |
|---|---|
| Προϊόν | Φυσώντας φόρμα |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Φυσώντας φόρμα |
| Ζωή φορμών | 250000-300000shots |
| Κοιλότητα | Ενιαία κοιλότητα/πολυ κοιλότητα |
| Διάμετρος λαιμών (χιλ.) | 140 ΚΚ |
|---|---|
| Όγκος μπουκαλιών (μιλ.) | 250 μιλ. |
| Διάσταση (L*W*H) | 3.8X1.5X3.2M |
| Τύπος μάρκετινγκ | Συνηθισμένο προϊόν |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Μέγιστη διάμετρος προϊόντος | 50150mm |
|---|---|
| Πίεση εγχύσεων | 25-280MPa |
| Ταχύτητα εγχύσεων | 0-200mm/s |
| Δύναμη θέρμανσης | 7-15KW |
| Όγκος εγχύσεων | 2-100 cm3 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5 Λ |
|---|---|
| Δύναμη στερέωσης | 70 Kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Πνευματικός | Festo από τη Γερμανία ή SMC από την Ιαπωνία |
| Επαφέας | Σνάιντερ από Franch |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET, Πλαστικό |
|---|---|
| Διάμετρος λαιμών (χιλ.) | 20 χιλ. |
| Όγκος μπουκαλιών (μιλ.) | 800 μιλ. |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι της PET, βάζα της PET |
| Μάρκα | DAWSON |
| Διάμετρος βιδών | 85 ΚΚ |
|---|---|
| Πυροβοληθείς όγκος (θεωρητικός) | 2418 εκατ. ³ |
| ΠΥΡΟΒΟΛΗΘΕ'Ν ΒΑΡΟΣ | 2200 Γ |
| Πίεση εγχύσεων | MPA 167 |
| Ποσοστό εγχύσεων | 482 g/s |