| Παραγωγή | 800bph |
|---|---|
| Φόρμα | 1 κοιλότητα |
| Τάση | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Διάσταση (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| Βάρος | 500kg |
| Διάμετρος βιδών | 40mm |
|---|---|
| ταχύτητα βιδών | 0-190RPM |
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Πίεση εγχύσεων | 174Mpa |
| Μέγιστη υδραυλική πίεση | 140Kg/cm |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 3,8Χ1,5Χ3,2Μ |
|---|---|
| Δύναμη σύσφιξης | 80KN |
| Αυτοματοποίηση | Πλήρως αυτόματο |
| Βάρος (kg) | 5000 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα ανταλλακτικά συσκευάζονται |
| Τμήματα πυρήνων | Μηχανή, PLC |
|---|---|
| Δύναμη στερέωσης | 80kn |
| Διάμετρος βιδών | 40mm |
| Δοκιμή μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα ανταλλακτικά συσκευάζονται |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET |
|---|---|
| Max.Bottle ύψος | 140 χιλ. |
| Max.Bottle διάμετρος | 300 χιλ. |
| Όγκος μπουκαλιών | 250 μιλ. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα ανταλλακτικά συσκευάζονται |
| Δύναμη στερέωσης | 780 Kn |
|---|---|
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Υλικό προϊόντων | Χάλυβας, αλουμίνιο |
|---|---|
| Προϊόν | Φυσώντας φόρμα |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Φυσώντας φόρμα |
| Ζωή φορμών | 250000-300000shots |
| Κοιλότητα | Ενιαία κοιλότητα/πολυ κοιλότητα |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |
| διάμετρος βιδών | 45 χιλ. |
|---|---|
| Πυροβοληθείς όγκος (θεωρητικός) | 460 εκατ. ³ |
| Πυροβοληθε'ν βάρος | 415 γ |
| Πίεση εγχύσεων | MPA 188 |
| Ποσοστό εγχύσεων | 140 g/s |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |