| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET |
|---|---|
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων |
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Έλεγχος PLC | Η ιαπωνική Mitsubishi |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, εργαλείο, αντλία |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Συνοψίζω | Κραματοποιημένος χάλυβας υψηλής ποιότητας, κεντρική τροφοδοσία |
| μηχανή εξωθητών | Κινητήρας Siemens 30 kw |
| Διάμετρος βιδών | 40mm |
|---|---|
| ταχύτητα βιδών | 0-190RPM |
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Πίεση εγχύσεων | 174Mpa |
| Μέγιστη υδραυλική πίεση | 140Kg/cm |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET |
|---|---|
| Διάμετρος λαιμών (χιλ.) | 38 χιλ. |
| Όγκος μπουκαλιών (μιλ.) | 2000 μιλ. |
| Εφαρμογή | Πλαστικό μπουκάλι, μπουκάλια της PET |
| Μάρκα | Dawson |
| Εφαρμογή | Dropper ματιών, μπουκάλι ιατρικής, χημικό μπουκάλι |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Μπουκάλι γάλακτος & γιαουρτιού |
| Σταθμός | Τρία σε ένας |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 1L |
| Υλικό Sutiable | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Υλικό καλουπιού | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
|---|---|
| Δρομέας | Ζεστός τρέχων\ Ψυχρός τρέχων |
| Όνομα προϊόντος | Πλαστική οικιακή φόρμα εγχύσεων |
| Ονομα | Πλαστικό καλούπι με δαχτυλίδι για μπουκάλια κρασιού 4 κοιλοτήτων ABS |
| Πλαστικό υλικό | PET,PP,PS,PC,ABS |
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
|---|---|
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | Διαθέσιμος |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Ανώτατος όγκος | 5L |
| Ροή του νερού | 100L/min |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80II |
|---|---|
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | διαθέσιμος |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Ανώτατος όγκος | 5L |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |