| ΟΡΟΣ | Νέος |
|---|---|
| αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, ένα έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης, σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων, μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος τεντωμάτων |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | Το μπουκάλι, δεξαμενή νερού, κάνιστρο, Jerry μπορεί, να παίξει |
| Δρομέας | Καυτός κρύος δρομέας δρομέων \ |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τρόπου | Φυσώντας φόρμα |
| Υλικό φορμών | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Πλαστικό υλικό | PET, PP, CP, PC, ABS |
| Όνομα | Πλαστική φόρμα χτυπήματος μπουκαλιών για το μπουκάλι νερό |
| Όγκος μπουκαλιού ((ml) | 1L-2L |
|---|---|
| Εφαρμογή | μπουκάλι |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εργαστήρια επισκευής μηχανημάτων |
| Βασικά συστατικά | Κινητήρας, PLC |
| Τύπος | Τυποποίηση με φούσκωμα |
| Όνομα προϊόντων | Moldling μηχανή χτυπήματος της PET ημι αυτόματη |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Πρότυπο | YC 2L-4 |
| Ελαφριά ποσότητα σωλήνων | 32pcs |
| Ελαφριά δύναμη σωλήνων | 1.25KW |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναί |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Μέγιστη διάμετρος προϊόντος | 50150mm |
|---|---|
| ανώτατο ύψος προϊόντων | 50200mm |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 50-1000ml |
| Πίεση εγχύσεων | 25-280MPa |
| Σχήμα | Μηχανή μολύβδου με ένεση σε ένα βήμα |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | Παρέχουμε πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως πώμα και πλήρωση |
| εγγύηση | 12 μήνες |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, PE, PC, CP, COC |
| Υπόθεση | νέος |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | Παρέχουμε πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως πώμα και πλήρωση |
| εγγύηση | 12 μήνες |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, PE, PC, CP, COC |
| Υπόθεση | νέος |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρης αυτόματος |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50150mm |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |