| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Αναλογία βιδών L/D | 25 L/D |
| Βάρος | 22,5 τόνοι |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |
| Αναλογία βιδών L/D | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Max.Hydraulic πίεση | 140kg/Cm |
| Κτύπημα βιδών | 190mm |
| Χωρητικότητα σφιγκτηρών | 600KN |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
|---|---|
| Τάση | 440V/415V/380V/220V |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών (πλάτος) (χιλ.) | 1600 ΚΚ |
| Εξουσιοδότηση | 1 |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 2.000.000 κύκλοι |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPA |
| Πίεση φυσήγματος | 0,6 MPA |
| Κτύπημα φορμών | 170-520 χιλ. |
| Δύναμη στερέωσης | kn 80 |
| Αναλογία βιδών L/D | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Max.Hydraulic πίεση | 140kg/Cm |
| Κτύπημα βιδών | 190mm |
| Χωρητικότητα σφιγκτηρών | 600KN |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |