| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Προδιαγραφή | DSB80-12L |
|---|---|
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 12L |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| ΚΏΔΙΚΑΣ HS | 8477301000 |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 10 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 700 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη Drive βιδών | 30 kw |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 10 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 700 PC/H |
| διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Παραγωγή HDPE | 110 kg/h |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5KW |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Χρόνος παράδοσης | 45-60 ημέρες εργασίας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ISBM |
| Πιστοποίηση | CE |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Προδιαγραφή | ABLB80-25L |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| ΚΏΔΙΚΑΣ HS | 8477301000 |
| διάμετρος βιδών | 45 χιλ. |
|---|---|
| Πυροβοληθείς όγκος (θεωρητικός) | 460 εκατ. ³ |
| Πυροβοληθε'ν βάρος | 415 γ |
| Πίεση εγχύσεων | MPA 188 |
| Ποσοστό εγχύσεων | 140 g/s |
| Διάμετρος βίδες | 40 χιλιοστά |
|---|---|
| Screw L/D Ratio | 20.5:1 |
| Θεωρητική ικανότητα έγχυσης | 238cm3 |
| Injection Pressure | 174Mpa |
| Max. Hydraulic Pressure | 140Kg/cm |
| Αναλογία βιδών L/D | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Max.Hydraulic πίεση | 140kg/Cm |
| Κτύπημα βιδών | 190mm |
| Χωρητικότητα σφιγκτηρών | 600KN |