| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | Παρέχουμε πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως πώμα και πλήρωση |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Επεξεργασμένα πλαστικά | PP, PE, PC, CP, COC |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή χύτευσης με ένεση μπουκαλιών με κυλίνδρους |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Όγκος προϊόντων | Μικρά πλαστικά εμπορευματοκιβώτια μπουκαλιών από 5ml to1L |
|---|---|
| Λογότυπο που προσαρμόζεται | Το χρώμα εμφάνισης λογότυπων και μηχανών μπορεί να προσαρμοστεί |
| Βοηθητικός εξοπλισμός | Βοηθάμε τους πελάτες για να αγοράσουμε τα διάσημα βοηθητικά μηχανήματα εμπορικών σημάτων |
| άλλες υπηρεσίες | 24ωρες σε απευθείας σύνδεση διαβουλεύσεις (γρήγορη απάντηση) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα |
| Εφαρμογές | 5ml στα μικρά πλαστικά μπουκάλια 1L |
|---|---|
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εγχύσεων |
| Χρώμα εμφάνισης μηχανών | 1~2 χειριστής |
| άλλες υπηρεσίες | 24ωρες σε απευθείας σύνδεση διαβουλεύσεις (γρήγορη απάντηση) |
| Εργατικό δυναμικό που απαιτείται | Παρέχουμε την πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως η κάλυψη και η πλήρωση |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | Παρέχουμε πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως πώμα και πλήρωση |
| εγγύηση | 12 μήνες |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, PE, PC, CP, COC |
| Υπόθεση | νέος |
| Μέγιστη διάμετρος προϊόντος | 50150mm |
|---|---|
| ανώτατο ύψος προϊόντων | 50200mm |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 50-1000ml |
| Πίεση εγχύσεων | 25-280MPa |
| Σχήμα | Μηχανή μολύβδου με ένεση σε ένα βήμα |
| Κλειδιά | Αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρήση | 200 ml ~ 2000 ml Φιαλάκι |
| Χρήση | Κατασκευή πλαστικών μπουκαλιών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κατασκευής μπουκαλιών με ευρύ λαιμό |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Κλειδιά | Αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρήση | 200 ml ~ 2000 ml Φιαλάκι |
| Χρήση | Κατασκευή πλαστικών μπουκαλιών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κατασκευής μπουκαλιών με ευρύ λαιμό |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 30 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |