| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 1 γαλόνι |
|---|---|
| Έξω τεθειμένη ικανότητα | 400~600pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 45mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 10kw |
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 2.6Kw |
| Ισχύς κινητήρα εξωθητή (kW) | 22 KW |
|---|---|
| Μέγεθος πλάκας καλουπιού (Ύψος) (mm) | 420 χλστ |
| Βασικά συστατικά | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, τρόφιμα & εργοστάσιο ποτών, αγροκτήματα, Φ |
| Max.Product όγκος | 5L |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/380V/400V/415V/440V 50/60HZ |
| Δύναμη σύσφιξης | 110kN |
| Ζώνη θέρμανσης | 3 |
| Δύναμη θέρμανσης | 13.8kw |
| Max.Product όγκος | 5L |
|---|---|
| Μετατροπέας πλαστικοποίησης | innovance |
| Δύναμη σύσφιξης | 110kN |
| Σύστημα ελέγχου Parison | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |
| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |