| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 5 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Διάμετρος βιδών | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων | 10 ~ 30L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 270KN |
| Μέγεθος προτύπων | 680*660mm |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 20 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Αριθμός Μοντέλου. | ABLB75II |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξόδου | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 30L |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Πλαστικά τύμπανα πετρελαίου, εμπορευματοκιβώτια, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, βαρέλια |
| Τύπος εξώθησης | Τύπος συσσώρευσης |
| Έλεγχος Parison | Moog 100 σημεία |
| Υδραυλική μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | ΜΕ την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Ακρίβεια | ±0.02mm |
|---|---|
| Clamping Force | 250KN |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Heating Zone | 4 |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, ένα έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης, σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων, μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος τεντωμάτων |
| Εφαρμογή | Το μπουκάλι, δεξαμενή νερού, κάνιστρο, Jerry μπορεί, να παίξει |
| Δύναμη μηχανών εξωθητών (KW) | 30KW |
|---|---|
| Παραγωγή (kg/h) | 130 kg/h |
| Όρος | Νέος |
| Αυτόματος | ναι |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |