| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 30L |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 300 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 37 KW |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 1000 pc/h |
| Διάμετρος βιδών | 65 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 |
| Δύναμη Drive βιδών | 18,5 kw |
| Σειρά προϊόντων | 10~30L |
|---|---|
| Παραγωγικότητα | 45~60 BPH |
| Διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 37 KW |
| Τάση | 380V/3Ph/50Hz |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάσταση (L*W*H) | σαν διαταγή |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, εμπορευματοκιβώτιο |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, εμπορευματοκιβώτιο |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπ |
| Βάρος | σαν διαταγή |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Σύστημα ελέγχου Parison | M00G 200 βαθμοί |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου μικροεπιλογήματος | WISETECH |
| Ρυθμιστής θερμοκρασίας | WISETECH |
| Βοηθητικό ρελέ | OMRON |
| Επικοινωνία | Σνάιντερ |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| Παραγωγή HDPE | 100kg/h |
| Τάση | Πελάτης που διευκρινίζεται |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 10 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 700 PC/H |
| διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Παραγωγή HDPE | 110 kg/h |
| Ικανότητα παραγωγής | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6×3×2.4 (Μ) |
| Βάρος | 8.2T |
| Βίδα | 90mm |
| Ανώτατο στόμα κύβων | 180mm |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 30 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 60 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 30 KW |