| Όγκος μπουκαλιών (μιλ.) | Όγκος μπουκαλιών (μιλ.): |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | 4.5X1.75X3.3 Μ |
| Δύναμη (KW) | 22 |
| Τύπος μάρκετινγκ | Συνηθισμένο προϊόν |
| ΘΕΩΡΗΤΙΚΟ ΒΑΡΟΣ ΕΓΧΥΣΕΩΝ | 481 Γ |
| Αποδόσεις | 600 BPH |
|---|---|
| Σκουπίδια | 1 κοιλότητα |
| Τετάρτη | Σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Διάσταση (η) | 1.6*0.6*1.5 |
| Βάρος | 500 κιλά |
| Παραγωγή | 600bph |
|---|---|
| Φόρμα | 1 κοιλότητα |
| τάση | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Διάσταση (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| βάρος | 500KG |
| Αποδόσεις | 800 bph |
|---|---|
| Σκουπίδια | 1 κοιλότητα |
| Τετάρτη | Σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Διάσταση (η) | 1.6*0.6*1.5 |
| Βάρος | 500 κιλά |
| Παραγωγή | 800bph |
|---|---|
| Φόρμα | 1 κοιλότητα |
| Τάση | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Διάσταση (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| Βάρος | 500kg |
| Προδιαγραφή | ABLD100 |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 20L |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλούδισμα | ΜΕ την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Αναλογία βιδών L/D | 25L/D |
| Ανώτατο μέγεθος φορμών | 800X1000mm |
| Αναλογία βιδών L/D | 28 L/D |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Προδιαγραφή | ABLD100 |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPA |
| Πίεση φυσήγματος | 0,6 MPA |
| Κτύπημα φορμών | 170-520 χιλ. |
| Δύναμη στερέωσης | kn 80 |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPA |
| Πίεση φυσήγματος | 0,6 MPA |
| Κτύπημα φορμών | 170-520 χιλ. |
| Δύναμη στερέωσης | kn 80 |