| Μηχανή κίνησης | 45 KW |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Έλεγχος PLC | Η ιαπωνική Mitsubishi |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
| Διάσταση μηχανών | 6.8*3.3*5 |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης |
| Εφαρμογή | Κρεβάτι παιδικών σταθμών |
| Διάμετρος βιδών | 40mm |
|---|---|
| Ταχύτητα βιδών | 0-190RPM |
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Πίεση εγχύσεων | 174Mpa |
| Μέγιστη υδραυλική πίεση | 140Kg/cm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | IBM35D |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Μπουκάλι γάλακτος & γιαουρτιού |
| Πνευματικός συνδετήρας βαλβίδων | Valqua |
| Ηλεκτρονικοί κυβερνήτες | Ιταλία Gefran |
| Εφαρμογή | Dropper ματιών, μπουκάλι ιατρικής, χημικό μπουκάλι |
| Κλειδιά | Αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρήση | 200 ml ~ 2000 ml Φιαλάκι |
| Χρήση | Κατασκευή πλαστικών μπουκαλιών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κατασκευής μπουκαλιών με ευρύ λαιμό |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Κλειδιά | Αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρήση | 200 ml ~ 2000 ml Φιαλάκι |
| Χρήση | Κατασκευή πλαστικών μπουκαλιών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κατασκευής μπουκαλιών με ευρύ λαιμό |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Κλειδιά | Αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρήση | 200 ml ~ 2000 ml Φιαλάκι |
| Χρήση | Κατασκευή πλαστικών μπουκαλιών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κατασκευής μπουκαλιών με ευρύ λαιμό |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι PET, βάζο, κουτάκια... |
|---|---|
| Τύπος καλουπώματος εμφύσησης | Χύτευση με έγχυση και τέντωμα |
| Δυναμικό | Σύμφωνα με τη χώρα του πελάτη |
| Κατάσταση | νέος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα ανταλλακτικά συσκευάζονται |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 3,8Χ1,5Χ3,2Μ |
|---|---|
| Δύναμη σύσφιξης | 80KN |
| Αυτοματοποίηση | Πλήρως αυτόματο |
| Βάρος (kg) | 5000 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα ανταλλακτικά συσκευάζονται |
| Τμήματα πυρήνων | Μηχανή, PLC |
|---|---|
| Δύναμη στερέωσης | 80kn |
| Διάμετρος βιδών | 40mm |
| Δοκιμή μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα ανταλλακτικά συσκευάζονται |