| ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΛΩΣΣΑΣ | Κινεζική και αγγλική επιτροπή λειτουργίας |
|---|---|
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, ελεύθερα ανταλλακτικά, installatio τομέων |
| Τάση | Πελάτη που απαιτείται σαν |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 200 g/s |
| Υλικό προϊόντων | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όγκος | 100ML-300L |
| Κοιλότητα | Ενιαία πολλαπλάσια κοιλότητα κοιλοτήτων \ |
| Προϊόν | Οικιακό προϊόν, πλαστικό μπουκάλι, πλαστικό εμπορευματοκιβώτιο |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Πλαστική φόρμα εγχύσεων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τάση | 380V/50Hz/3phase ως συνήθως |
| Πλαστικός τύπος | PP/PE, PET, PVC, PP, PE |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, υπερπόντια κεντρική διαθέσιμη, τηλεοπτι |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τάση | 380V |
| Πλαστικός τύπος | PP/PE, PET, PVC, PP, PE |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, υπερπόντια κεντρική διαθέσιμη, τηλεοπτι |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πιστοποίηση | CE |
| Διάσταση (L*W*H) | Εξαρτώμαι |
| Τάση | 380V |
| Διάμετρος βίδες | 80 |
|---|---|
| Δυνατότητα εξώθησης ανά ώρα (PE) | 110 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Σύσφιξη διαδρομής | 200-650 |
| Δύναμη Σύσφιξης | 110 |
| Λογισμικό σχεδίου | Autocad |
|---|---|
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Όρος | Νέος |
| Συγκέντρωση | Μέρος λαιμών και κατώτατο μέρος μετακινούμενα |
| Σύστημα ψύξης | χωριστό σύστημα ψύξης |
| Μάρκα | Dawson |
|---|
| Μετά την εγγύηση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
|---|---|
| Τοποθεσία τοπικής υπηρεσίας | Κανένα |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Ένα χρόνο |
| Ονομασία | Δοκιμαστής διαρροής |
| Κλειστή λέξη | αυτόματο δοκιμαστή διαρροής |
| Υλικό προϊόντων | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όγκος | 100ML-300L |
| Κοιλότητα | Ενιαία πολλαπλάσια κοιλότητα κοιλοτήτων \ |
| Όνομα προϊόντων | καλύμματα, καπάκια, προσχηματισμοί, καλύψεις… |
| δείγματα | Στείλετε σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |