| Εφαρμογή | Μπουκάλι PET, βάζο, κουτάκια... |
|---|---|
| Τύπος καλουπώματος εμφύσησης | Χύτευση με έγχυση και τέντωμα |
| Δυναμικό | Σύμφωνα με τη χώρα του πελάτη |
| Κατάσταση | νέος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα ανταλλακτικά συσκευάζονται |
| Διάμετρος βιδών | 40mm |
|---|---|
| Ταχύτητα βιδών | 0-190RPM |
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Πίεση εγχύσεων | 174Mpa |
| Μέγιστη υδραυλική πίεση | 140Kg/cm |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
|---|---|
| Σταθμός | 50 χιλιοστά |
| Σύστημα στερέωσης | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Τετάρτη | Προσαρμοσμένος σύμφωνα με τις ανάγκες πελατών |
| Κατασκευασμένο | Κίνα |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE, HDPE |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος | Ναι |
| Όνομα προϊόντων | Moldling μηχανή χτυπήματος της PET ημι αυτόματη |
|---|---|
| εμπορικό σήμα | Dawson |
| Πρότυπο | YC 2L-4 |
| Ελαφριά ποσότητα σωλήνων | 32PCS |
| Ισχύς σωλήνα φωτός | 1.25kw |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |
| Κατάσταση | νέος |
|---|---|
| Αυτόματο | Ναί |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Δυναμικό | 380V/3PH/50Hz |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τάση | πελάτη που απαιτείται σαν |
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 1 γαλόνι |
|---|---|
| Έξω τεθειμένη ικανότητα | 400~600pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 45mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 10kw |
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 2.6Kw |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Οδηγώντας σύστημα | Σερβο μηχανή |
| Σύστημα θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
| Υλικό | Πλαστικό |