| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 Λ |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Δύναμη στερέωσης | 800 KN |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλούδισμα | ΜΕ την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
| Sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Γίνοντας μέσα | Κίνα |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, μηχανή, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, εργαλείο, αντλία |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PE, PP, PVC, PETG, ABS, EAV |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
|---|---|
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Δύναμη στερέωσης | 600 Kn |
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
|---|---|
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | Διαθέσιμος |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Ανώτατος όγκος | 5L |
| Ροή του νερού | 100L/min |
| Παραγωγή (kg/h) | 100 Kg/H |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Τάση | 440V/415V/380V/220V |
| Ροή του νερού | 100L/Min |
| Διάμετρος βίδες | 120 χιλιοστά |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Μονό |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Δύναμη σύσφιξης | kN 800 |
| Εγκεφαλικό μούχλας | 600-1500 χιλιοστά |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Αναλογία βιδών L/D | 25 L/D |
| Βάρος | 22,5 τόνοι |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Ισχύς κινητήρα αντλίας λαδιού | 5.5kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5,7 KW |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |