| Οδηγίες παρεχόμενες | Οδηγίες στα κινέζικα και αγγλικά |
|---|---|
| Δείγματα που παρέχονται | Αν απαιτείται |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | κανένας |
| Ροή του νερού | 100L/Min |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
|---|---|
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Προδιαγραφή | ABLB80-25L |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP/PE/PU/PC/PVC/PETG/HDPE/LDPE/ABS |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Ο Jerry μπορεί μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |
| Οδηγίες παρεχόμενες | Οδηγίες στα κινέζικα και αγγλικά |
|---|---|
| Δείγματα που παρέχονται | Αν απαιτείται |
| Τύπος χύτευσης με εμφύσηση | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου | Κανένας |
| Ροή νερού | 100L/λεπτό |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 20 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Λογισμικό σχεδίου | Autocad |
|---|---|
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Όρος | Νέος |
| Συγκέντρωση | Μέρος λαιμών και κατώτατο μέρος μετακινούμενα |
| Σύστημα ψύξης | χωριστό σύστημα ψύξης |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
|---|---|
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |