| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 Λ |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Δύναμη στερέωσης | 800 KN |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
|---|---|
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
|---|---|
| Κώδικας HS | 8477301000 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
| Προδιαγραφή | ABLB90-30L |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τάση | 380V/50Hz/3phase ως συνήθως |
| Πλαστικός τύπος | PP/PE, PET, PVC, PP, PE |
| Απόδοση (Kg/h) | 100 Kg/H |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Δυναμικό | 440V/415V/380V/220V |
| Ροή νερού | 100L/λεπτό |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 Λ |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Δύναμη στερέωσης | 780 Kn |
|---|---|
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |