| Max.Product όγκος | 5L |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/380V/400V/415V/440V 50/60HZ |
| Δύναμη σύσφιξης | 110kN |
| Ζώνη θέρμανσης | 3 |
| Δύναμη θέρμανσης | 13.8kw |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 1 γαλόνι |
|---|---|
| Έξω τεθειμένη ικανότητα | 400~600pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 45mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 10kw |
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 2.6Kw |
| Max.Product όγκος | 5L |
|---|---|
| Μετατροπέας πλαστικοποίησης | innovance |
| Δύναμη σύσφιξης | 110kN |
| Σύστημα ελέγχου Parison | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
|---|---|
| Τάση | 440V/415V/380V/220V |
| Δύναμη θέρμανσης βιδών (KW) | 18kW |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών (πλάτος) (χιλ.) | 900 χιλ. |
| Αέρας Comsumption (μ ³ /min) | 1.2 μ ³ /min |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι ποτών, Μπουκάλι λαδιού |
|---|---|
| Αυτόματο | Πλήρως αυτόματο |
| Τεχνική Υπηρεσία | 24 ώρες/365 ημέρες σε απευθείας σύνδεση |
| Ελεγχόμενη από | PLC |
| Κύλινδρος κλεισίματος και ανοίγματος καλουπώματος | Festo |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Μη Διαθέσιμο |
| Βασικά εξαρτήματα | Δρομέας |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |