| Τάση | 220V/380V, 380V/50HZ |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Δύναμη στερέωσης (kN) | 900 |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εύκολος |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 30 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | το μπουκάλι, Jerry μπορεί, βάζο, γαλόνι |
|---|---|
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος 4 γαλονιού |
| Κατανάλωση νερού (λ/λ) | 80 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Δύναμη (KW) | 36 |
| Τύπος προϊόντος | Σχηματοποίηση χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Αναλογία L/D βίδας | 30:1 |
| Υδραυλικός κινητήρας κίνησης (κυρίως) | 42KW |
| Συνολική ισχύς μηχανής | 360kW |
| Κατανάλωση | 20-25 τεμάχια/ώρα |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 5000L |
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 240 λ/λ |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 2,000,000 Κύκλοι |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 30 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 30 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Τύπος σφυρηλατηρίου | Τυποποίηση με εξάντληση |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, εργαλείο, αντλία |
| Εφαρμογή | Πλαστικά μοντέλα, βαρέλια νερού, ψυκτικό κουτί |
| Μηχανή | Σερβοκινητήρας |
| Έλεγχος Plc | Η ιαπωνική Mitsubishi |
| Κατάλληλος για | 5ml στο μικρό πλαστικό καλλυντικό μπουκάλι 1000ml |
|---|---|
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Σχηματοποίηση χτυπήματος εγχύσεων |
| πλαστικά υλικά | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Τοπική υπηρεσία | ν: Σαουδική Αραβία, Κολομβία, Νότια Αφρική, Παναμάς |
| Χρώμα εμφάνισης μηχανών | Προσαρμογή |
| Βάρος (τ) | 6.5 |
|---|---|
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPa |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΛΩΣΣΑΣ | Κινεζική και αγγλική επιτροπή λειτουργίας |