| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |
| Αυτοματοποίηση | αυτόματος |
|---|---|
| Μηχανή κίνησης | 45 KW |
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | HDPE |
| Λέξεις κλειδί | Αυτόματη μηχανή σχήματος χτυπήματος εξώθησης |
| Κλείστε/ανοικτό κτύπημα | 8801700mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Έλεγχος PLC | Η ιαπωνική Mitsubishi |
| Διάσταση μηχανών | 6.8*3.3*5 |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Διάμετρος βίδας | 100 χλστ |
| Ονομα | πλαστική μηχανή κατασκευής αλτήρων |
| Αριθμός σταθμών | Μονόκλινο |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων | Ρουλεμάν, μηχανή, αντλία, εργαλείο, PLC, δοχείο πίεσης, μηχανή, κιβώτιο ταχυτήτων |
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Μέθοδος θέρμανσης | ηλεκτρική θέρμανση κύκλων |
| Έλεγχος PLC | Η ιαπωνική Mitsubishi |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, τρόφιμα & εργοστάσιο ποτών |
|---|---|
| Μηχανή κίνησης | 45 KW |
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης |
| Σειρά | 0-10L πλαστικό μπουκάλι |
| Μηχανή κίνησης | 45 KW |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PET, PC, PVC, PE, PE/PP, LDPE, HDPE, PP |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν, Κινητήρας, Αντλία, Γρανάζια, PLC, Δοχείο πίεσης, Κινητήρας, Κιβώτιο ταχυτήτων |
| Εφαρμογή | Πλαστικά μοντέλα, τύμπανα νερού, κουτί ψύξης |
| Μοτέρ | Σερβοκινητήρας |
| Όνομα προϊόντος | Μηχάνημα φυσήματος μπουκαλιών PET |
| Κλείστε/ανοικτό κτύπημα | 8801700mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Διάσταση μηχανών | 6.8*3.3*5 |
| Μηχανή κίνησης | 45 KW |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 5L |
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 65 l/min |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |