| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Δύναμη σύσφιξης | 600 Kn |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντος | 100-120 L |
| Διάμετρος βίδας | 100 χλστ |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός Σταθμού | Μονόκλινο |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
|---|---|
| Υλικό | HDPE PP PC |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Χημικό εμπορευματοκιβώτιο |
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
|---|---|
| ΚΏΔΙΚΑΣ HS | 8477301000 |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 780 Kn |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Μέγιστο προϊόν Volum | 5L |
| Κατάλληλο Υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Διάμετρος βιδών | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων | 10 ~ 30L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 270KN |
| Μέγεθος προτύπων | 680*660mm |
| Αυτοματοποιημένο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Μη-αυτοματοποιημένος |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Βασικά συστατικά | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Σταθμός | Διπλός Σταθμός |
|---|---|
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Υδραυλικό σύστημα | 68kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, μηχανή, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, αντλία |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PC, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |